ביום ראשון יושבת לשעה בית הספר ארן בשיכון ל' בתל אביב

ביום ראשון יושבת לשעה בית הספר ארן בשיכון ל' בתל אביב

2/02/2018
ביום ראשון יושבת לשעה בית הספר ארן בשיכון ל' בתל אביב

 

אלימות בבתי הספר חוצה גבולות 

 ביום ראשון יושבת בית הספר ארן בשיכון ל' בתל אביב למשך שעה והלימודים יתחילו בשעה 09:00, זאת בעקבות אלימות של אב כלפי עובדי הוראה ותלמיד בית הספר. 

מזכ"לית הסתדרות המורים, יפה בן דויד, ציינה כי "למרות המחשבה שאפשר לפתח אדישות כלפי מקרים חוזרים ונשנים של אלימות, כל פעם מחדש זה מפתיע אותנו. כל יום מקבלים דיווח על אלימות, לפעמים כמה מקרים ביום. זה בלתי נסבל. הצגנו תכנית מוסדרת לטיפול בתופעה, אני דורשת מממשלת ישראל להתעשת ולפעול יחד איתנו למיגורה". בן דויד הבהירה כי ככל שהנושא ימשיך להיות מופקר על ידי המדינה פעולות המחאה ילכו ויחריפו. 

מנהלת בית הספר, שרון דיין אמרה כי "צעד זה הוחלט בתיאום עם ועד ההורים בבית הספר ולאחר שעלתה בקשה מפורשת של אנשי הצוות שלי. לפני ואחרי הכל הם מרגישים מאוימים ומותקפים ובסביבה כזאת הם לא יכולים לעבוד בשקט. מטרתו להבהיר להורים שיש גבולות שלא נחצים. אין שום סיבה להשתמש בשום סוג של אלימות. לא כלפי תלמידים ולא כלפי מורים". 

מדובר באירוע חמור שבו אבא של אחד התלמידים הגיע לשיחה עם מחנכת הכיתה של בנו ובמקום לשוחח עימה החליט על דעת עצמו לסגור עניינים עם תלמיד, שלפני כן פגע בבנו בווטסאפ. הוא עלה בריצה לקומה העליונה לכיוון שכבות ה'-ו', שני מורים גברים שראו את המקרה ניסו למנוע ממנו להיכנס, הוא דחף אותם, בעט באחד מהם ונכנס לכיתה, שם איים על התלמיד הפוגע בצעקות וקללות.

הבוקר הזמינה מנהלת בית הספר שוטרים שמנעו את כניסת האב למקום ובהמשך תוגש נגדו תלונה רשמית במשטרה. 

 

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

התחל עצור
8
30/06/2020
חברות וחברים יקרים, היום מגיעה לסיומה שנת ...
8
29/06/2020
מכתב לשר החינוך
8
25/06/2020
משך כל תקופת משבר הקורונה
8
20/06/2020
בתי ספר לחינוך מיוחד, שבהם יש חטיבות ביניים ...
8
19/06/2020
נלחמנו על עיקרון השוויון בין כלל עובדי ההוראה ...
שלבי חינוך
דלג על שלבי חינוך
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד