יפה בן דויד נבחרה לתפקיד מזכ"לית הסתדרות המורים

יפה בן דויד נבחרה לתפקיד מזכ"לית הסתדרות המורים

22/12/2016
יפה בן דויד נבחרה לתפקיד מזכ"לית הסתדרות המורים

 

 

בן דויד: אלפי עובדי הוראה נפגעים בשכרם ובזכויותיהם. לא נהסס להשבית בשל כך את כל מערכת החינוך" 

 

יפה בן דויד נבחרה לתפקיד מזכ"לית הסתדרות המורים וזאת במסגרת ועידה שנערכה הערב ובה הצביעו  מאות צירים מכל רחבי הארץ. יפה בן דויד היא האישה הראשונה שנבחרה לתפקיד זה, מאז היווסדה של הסתדרות המורים.  

 

בן דויד, בעלת תואר ראשון בחינוך, מכהנת כיו"ר סניף קריית גת. היא פעילה שנים רבות בתחום ההוראה ובעשייה לטובת זכויות עובדי ההוראה. לפני כחודש נבחרה ליו"ר סיעת אמ"י.   

 

בנאומה הראשון התריעה המזכ"לית הנבחרת בפני שר האוצר והחינוך , כי במידה ולא יוסדר הטיפול בהלנת השכר של אלפי מורים ומחנכים , המקבלים שכר חלקי ואלה שלא קיבלו כלל את שכרם מאז פתיחת שנת הלימודים , תושבת כל מערכת החינוך במדינה ללא התרעה נוספת. "זכותו של כל עובד הוראה לתשלום שכרו המלא ולהבטחת קיומו בכבוד, אינה נופלת מזכותם של שאר אזרחי ישראל השולחים את ילדיהם לבתי הספר". 

 

בהתייחסה  לסוגיות החברתיות במדינה והשלכותיהן על מערכת החינוך, הדגישה המזכלי״ת כי דו״ח ממדי העוני שפורסם לאחרונה מצביע על מספר מדאיג של 750,000 ילדים עניים בישראל. כל אותם ילדים מתחנכים ומטופלים על ידינו, מורים ומחנכים. לא נתפלא נוכח נתון מדאיג זה, כי תוצאות מבחני פיז״ה מציבים את תלמידי ישראל מחוץ לממוצע של ה-  "OECD. לא צריך להיות גאון כדי להבין כי ילד עני ניגזר מראש לפער בהישגים לעומת חברו השבע. 

 

המזכל״ית הנבחרת התחייבה לנהוג בשקיפות מלאה וקראה לעמיתיה מכל הסיעות לנהוג בכבוד הדדי, מתוך ראיית המטרה המשותפת- דאגה לציבור המורים בישראל". 

 

יפה בן דויד מסרה הערב: " אנחנו עומדים בפני אתגרים רבים ועבודה רבה כאשר המטרה שלי היא עשייה רחבה לטובת זכויות עובדי ההוראה בישראל. כך פעלתי בשנים האחרונות וכך בכוונתי להמשיך לפעול".   

 

לחדשות נוספות

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

התחל עצור
8
12/08/2020
כולנו רוצים ששנת הלימודים תיפתח כסדרה, אבל בשביל ...
8
9/08/2020
ביטוח הבריאות הקבוצתי לחברי הסתדרות המורים הוארך
8
6/08/2020
ברצוני לעדכן אתכם כי אמש התקיימה פגישה עם ...
8
30/07/2020
"אם הליקויים לא יתוקנו, לא נפתח את שנת ...
8
29/07/2020
היום התפרסמה התכנית, שנת הלימודים תשפ"א, ...
שלבי חינוך
דלג על שלבי חינוך
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד