תוכנית "מחשב נייד לכל מורה" ממשיכה לקדם את ההוראה והחינוך בישראל

תוכנית "מחשב נייד לכל מורה" ממשיכה לקדם את ההוראה והחינוך בישראל

12/12/2013
תוכנית "מחשב נייד לכל מורה" ממשיכה לקדם את  ההוראה והחינוך בישראל

 

במסגרת התוכנית יקבלו מורי ביה"ס הערבי למדעים והנדסה אורט לוד מחשבים ניידים במטרה להעצים את המורים ואת החינוך בישראל.

במסגרת התוכנית יקבל כל מורה, שיצטרף לתכנית, מחשב נייד בשילוב הדרכה מקצועית של 120 שעות אשר יקנו לו כלים להפוך את סביבת הלמידה למתקדמת יותר ויהפכו את המורה למקור ידע בלתי נלאה בתחומה. 

 

הכנסת התכנית בביה"ס הערבי למדעים והנדסה אורט לוד התאפשרה בזכות תרומתם של חברת ביטוח ישיר, קרן אתנה, בנק מסד הקרן לקידום מקצועי של הסתדרות המורים ושותפיה האחרים לתוכנית ורשת אורט ישראל.


 

אורי בן-ארי, נשיא ומייסד קרן אתנה ציין כי "ניתן לראות את השפעת השימוש במחשבים על איכות ההוראה והלימוד בכיתות אשר משתתפות בפרויקט מחשב לכל מורה. אני מברך את רשת אורט ישראל על הצטרפותה לתכנית ועל ההבנה את החשיבות בהענקת מחשבים ניידים למורים, לפני הכול".  

 

מנכ"ל רשת אורט ישראל, צבי פלג: בעולם טכנולוגי מתוקשב יש לתת למורים כלים להוביל את תהליך ההוראה בחדשנות, במקצוענות ובאיכות. המחשב כיום הוא חלק בלתי ניפרד מארגז הכלים של הוראה ולכן הרשת עושה את המירב על מנת לקדם את מוריה שהם עמוד השדרה לעשייתה החינוכית.

 

שלמה ישי  מנכ"ל הקרן לקידום מקצועי : " המורים הפכו את המחשבים לכלי העבודה הראשון שלהם, שפת העתיד טמונה בטכנולוגיות המתפתחות. המחשב הנייד הוא כלי עזר חיוני והוא הופך את המורה למקצועי יותר, מעודכן יותר, מחובר ומוערך יותר."  

לא בכדי נבחרו המורים לשמש חוד החנית במבצע ארצי רחב היקף, הסתדרות המורים לקחה על עצמה ליצור שוויון הזדמנויות לכל ילד ולכל מורה." 


 

ביום שלישי, 10.12.13הושקה תכנית "מחשב נייד לכל מורה "  בביה"ס הערבי למדעים והנדסה אורט לוד   בטקס חגיגי בנוכחות יאיר רביבו, ראש עיריית לוד, ד"ר אלי אייזנברג, סמנכ"ל בכיר, ר' המנהל למו"פ ולהכשרה אורט ישראל, אורי בן – ארי, מייסד ונשיא קרן אתנה, שלמה ישי, מנכ"ל הקרן לקידום מקצועי בהסתדרות המורים, רון כהן, מנהל שיווק ומכירות בנק מסד, רביב צולר, מנכ"ל חברת ביטוח ישיר, עיסאם ג'בארה, מפקח ביה"ס התיכון, אורית טאטי, מפקחת תקשוב מחוז מרכז, קארן טל, מנכ"לית עמותת תובנות בחינוך, גיל וייזר, יו"ר ועד הפעולה בביה"ס, תלמה ורדי, לליב סנדר, מנכ"לית הקרן לפיתוח לוד, יוסי קוצ'יק, יו"ר חברת ביטוח ישיר,, יוסי הרוש, סגן ראש העירייה ומחזיק תיק החינוך, פרג' אבן פרג' חבר מועצת העיר, אילנה מאיו , מנהלת אזור רשת אורט ישראל, ואלי חכם, יו"ר סניף הסתדרות המורים רמלה - לוד 

לחדשות נוספות

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

התחל עצור
8
21/10/2020
ועדת חינוך משותפת
8
15/10/2020
הסדרת העבודה של הסגל האקדמי
8
15/10/2020
ברצוני לעדכן אתכם כי הסתדרות המורים מקיימת ...
8
15/10/2020
קבינט הקורונה קיבל היום החלטה להחזיר את גני הילדים ...
8
14/10/2020
מענה טלפוני 03-6922922 בשעות 15:00-08:00
שלבי חינוך
דלג על שלבי חינוך
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד