הושקה תכנית "מחשב נייד לכל מורה " בעיר ראשון לציון בטקס חגיגי

הושקה תכנית "מחשב נייד לכל מורה " בעיר ראשון לציון בטקס חגיגי

26/11/2013
הושקה תכנית "מחשב נייד לכל מורה " בעיר ראשון לציון  בטקס חגיגי

 

ביום שלישי, 26.11.13 הושקה תכנית "מחשב נייד לכל מורה " בעיר ראשון לציון  בטקס חגיגי בנוכחות, דב צור  ראש עיריית ראשון לציון 

 

במסגרת התוכנית יקבלו מורי חטיבות הביניים בעיר ראשון לציון  מחשבים ניידים במטרה להעצים את המורים ואת החינוך בישראל.

 

 

 

 

כל מורה, שתצטרף לתכנית, תקבל מחשב נייד בשילוב הדרכה מקצועית של 120 שעות אשר יקנו לה כלים להפוך את סביבת הלמידה למתקדמת יותר ויהפכו את המורה למקור ידע בלתי נלאה בתחומה.

 

הכנסת התכנית בעיר ראשון לציון  התאפשרה בזכות תרומתם של הקרן המשפחתית ע"ש תד אריסון, קרן אתנה, בנק מסד הקרן לקידום מקצועי של הסתדרות המורים ושותפיה האחרים לתוכנית ועיריית ראשון לציון. 

 

אורי בן-ארי, נשיא ומייסד קרן אתנה ציין כי "ניתן לראות את השפעת השימוש במחשבים על איכות ההוראה והלימוד בכיתות אשר משתתפות בפרויקט מחשב לכל מורה. אני מברך את ראש העיר על הצטרפות העיר הרביעית בגודלה בישראל לתכנית ועל ההבנה שלו את החשיבות בהענקת מחשבים ניידים למורים, לפני הכול".  

 

 

דב צור, ראש עיריית ראשון לציון :  "מתפקידנו להעמיד לרשות צוות ההוראה והתלמידים את סביבת הלימודים הטובה ביותר. אני משוכנע כי חבילות המחשוב למורים לצד רישות בתי הספר בתשתית מתקדמת ותוכנית לימודים מותאמת, מעצימה את המורים ובכך תורמת באופן ישיר להישגי התלמידים. אנו בעיריית ראשון לציון נמשיך לצייד את בתי הספר וצוותי ההוראה במיטב הטכנולוגיה. בהזדמנות זו, אני רוצה להודות לשותפים בתוכנית המאפשרים את פעילות הפרויקט החינוכי החשוב הזה".  

 

 

יוסי וסרמן, מזכ"ל הסתדרות המורים: " המורים הפכו את המחשבים לכלי העבודה הראשון שלהם, שפת העתיד טמונה בטכנולוגיות המתפתחות. המחשב הנייד הוא כלי עזר חיוני והוא הופך את המורה למקצועי יותר, מעודכן יותר, מחובר ומוערך יותר."  

לא בכדי נבחרו המורים לשמש חוד החנית במבצע ארצי רחב היקף, הסתדרות המורים לקחה על עצמה ליצור שוויון הזדמנויות לכל ילד ולכל מורה." 

 

יעקב שורי, מנכ"ל בנק מסד: "בנק-מסד, כבנק של המורים, חש אחריות מיוחדת לתרום לקידום מעמדם של המורות והמורים בישראל. אנחנו גאים שבאמצעות חסות זו יזכו עוד מאות מורים להצטייד במחשב אישי נייד ובהשתלמות מקצועית מקיפה שתסייע בשדרוג יכולותיהם המקצועיות". 

 

בין המשתתפים באירוע נכחו יוסי וסרמן, מזכ"ל הסתדרות המורים, אורי בן – ארי, מייסד ונשיא קרן אתנה, יעקב שורי, מנכ"ל בנק מסד,  רון כהן, מנהל שיווק ומכירות בנק מסד, ד"ר שוש נחום, ר' מנהל חינוך,  רונית נחמיה מפקחת תקשוב ארצית, שלמה ישי, מנכ"ל הקרן לקידום מקצועי בהסתדרות המורים, אורית טאטי, מפקחת תקשוב מחוז מרכז, איציק כרמלי, מנהל תקשוב עירוני, ורד מרום, מנהלת אגף חינוך על יסודי  וליאורה אורינגר, יו"ר סניף הסתדרות המורים ראשון לציון 

 

 

לאלבום התמונות מטקס ההשקה לחצו כאן >>>  

 

 

לחדשות נוספות

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

התחל עצור
8
21/10/2020
ועדת חינוך משותפת
8
15/10/2020
הסדרת העבודה של הסגל האקדמי
8
15/10/2020
ברצוני לעדכן אתכם כי הסתדרות המורים מקיימת ...
8
15/10/2020
קבינט הקורונה קיבל היום החלטה להחזיר את גני הילדים ...
8
14/10/2020
מענה טלפוני 03-6922922 בשעות 15:00-08:00
שלבי חינוך
דלג על שלבי חינוך
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד