המועצה האזורית זבולון מצטרפת לתכנית "מחשב נייד לכל מורה"

המועצה האזורית זבולון מצטרפת לתכנית "מחשב נייד לכל מורה"

20/10/2013
המועצה האזורית זבולון  מצטרפת לתכנית  "מחשב נייד לכל מורה"

 המועצה האזורית זבולון  מצטרפת לתכנית  "מחשב נייד לכל מורה של קרן אתנה" במסגרתה יקבלו המורים מחשבים ניידים וקורסי הדרכה מתקדמים

 

ביום רביעי 16.10.13 הושקה תכנית "מחשב נייד לכל מורה"  במועצה האזורית זבולון  בטקס חגיגי בנוכחות דב ישורון, ראש המועצה האזורית זבולון 

  

במסגרת התוכנית תקבל כל מורה, שתצטרף לתכנית, מחשב נייד בשילוב הדרכה מקצועית של 120 שעות אשר יקנו לה כלים להפוך את סביבת הלמידה למתקדמת יותר ויהפכו את המורה למקור ידע בלתי נלאה בתחומה. 

 

מורי ביה"ס ניצני זבולון מצטרפים למורי ביה"ס נופית וכרמל זבולון שכבר נמצאים בתכנית "מחשב נייד לכל מורה"  ונהנים מההצלחה.. 

 

הכנסת התכנית בבתי הספר התאפשרה בזכות תרומתה של חברת פלרם, המגבית היהודית, קרן אתנה, בנק מסד הקרן לקידום מקצועי של הסתדרות המורים ושותפיה האחרים לתוכנית והמועצה האזורית זבולון.

 

 

 

חני לידור יו"ר סניף המורים בחיפה : " המורים הפכו את המחשבים לכלי העבודה הראשון שלהם, שפת העתיד טמונה בטכנולוגיות המתפתחות. המחשב הנייד הוא כלי עזר חיוני והוא הופך את המורה למקצועי יותר, מעודכן יותר, מחובר ומוערך יותר." 

לא בכדי נבחרו המורים לשמש חוד החנית במבצע ארצי רחב היקף, הסתדרות המורים לקחה על עצמה ליצור שוויון הזדמנויות לכל ילד ולכל מורה." 

 

אורי בן-ארי, נשיא ומייסד קרן אתנה ציין כי "ניתן לראות את השפעת השימוש במחשבים על איכות ההוראה והלימוד בכיתות אשר משתתפות בפרויקט מחשב לכל מורה. אני מברך את ראש המועצה על הצטרפות המועצה לתכנית ועל ההבנה שלו את החשיבות בהענקת מחשבים ניידים למורים, לפני הכול". 

 

דב ישורון , ראש המועצה האזורית זבולון:   הענקת המחשבים למורי בית ספר ניצני זבולון היא יום חג בשבילנו, שמתחבר במקריות מבורכת גם למבנה בית ספר החדש שחנכנו בדיוק לפני שנה. אך במבנים נאים אין די. הצוות החינוכי מוסיף ושוקד על יצירת תכנים, תהליכים ומעשה חינוכי איכותיים ופורצי דרך שישענו במידה רבה על הטכנולוגיה העדכנית שהמחשבים הניידים יעניקו למורים.  אנחנו סמוכים ובטוחים, שהצעד הנוכחי, שבו אנו ממשיכים את שיתוף הפעולה עם קרן אתנה ושותפיה בפעילותם המבורכת, יתרום את תרומתו להמשך המעשה החינוכי בניצני זבולון, ובשני בתי הספר הנוספים שעדיין ממתינים להצטיידות.

 

יעקב שורי, מנכ"ל בנק מסד: "בנק-מסד, כבנק של המורים, חש אחריות מיוחדת לתרום לקידום מעמדם של המורות והמורים בישראל. אנחנו גאים שבאמצעות חסות זו יזכו עוד מאות מורים להצטייד במחשב אישי נייד ובהשתלמות מקצועית מקיפה שתסייע בשדרוג יכולותיהם המקצועיות".

 

 

 

בין המשתתפים באירוע נכחו אורי בן – ארי, מייסד ונשיא קרן אתנה, עידית אבני, ממונה על התקשוב מחוז חיפה, מאיר יפה, מנהל מחלקת חינוך במועצה וחני לידור יו"ר סניף הסתדרות המורים חיפה

 

 

 

 

לחדשות נוספות

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

התחל עצור
8
12/08/2020
כולנו רוצים ששנת הלימודים תיפתח כסדרה, אבל בשביל ...
8
9/08/2020
ביטוח הבריאות הקבוצתי לחברי הסתדרות המורים הוארך
8
6/08/2020
ברצוני לעדכן אתכם כי אמש התקיימה פגישה עם ...
8
30/07/2020
"אם הליקויים לא יתוקנו, לא נפתח את שנת ...
8
29/07/2020
היום התפרסמה התכנית, שנת הלימודים תשפ"א, ...
שלבי חינוך
דלג על שלבי חינוך
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד