העיר פתח תקווה מצטרפת לתוכנית "מחשב נייד לכל מורה"

העיר פתח תקווה מצטרפת לתוכנית "מחשב נייד לכל מורה"

העיר פתח תקווה מצטרפת לתכנית "מחשב נייד לכל מורה של קרן אתנה" במסגרתה יקבלו המורים מחשבים ניידים וקורסי הדרכה מתקדמים.
6/10/2013
העיר פתח תקווה מצטרפת לתוכנית "מחשב נייד לכל מורה"

שנת הלימודים 2013 -2014 בסימן מחשב נייד לכל מורה וגננת 

 

ביום רביעי 2.10.13 הושקה תכנית "מחשב נייד לכל מורה"  בעיר פתח תקווה בטקס חגיגי בנוכחות אורי אוהד, ראש עיריית פתח תקוה. 

 

במסגרת התוכנית תקבל כל מורה, שתצטרף לתכנית, מחשב נייד בשילוב הדרכה מקצועית של 120 שעות אשר יקנו לה כלים להפוך את סביבת הלמידה למתקדמת יותר ויהפכו את המורה למקור ידע בלתי נלאה בתחומה. 

 

מורי ביה"ס נצח ישראל מצטרפים למורי ביה"ס מעלות חיים, חט"ב רבין, חט"ב שלום וקורצ'אק שכבר נמצאים בתכנית "מחשב נייד לכל מורה"  ונהנים מההצלחה.

 

הכנסת התכנית בעיר פתח תקווה התאפשרה בזכות תרומתה של חברת ביטוח ישיר, קרן אתנה, בנק מסד הקרן לקידום מקצועי של הסתדרות המורים ושותפיה האחרים לתוכנית. 

 

גד דיעי- מ"מ מזכ"ל הסתדרות המורים זו השנה השישית בה מתקיים הפרויקט המבורך "מחשב נייד לכל מורה", ואני מוכרח לומר שמדובר בהצלחה גדולה. מורים ומנהלים שהשתתפו בפרויקט מספרים שדבר זה הוביל לשיפור יכולת ההוראה שלהם, לתחושה חזקה של שינוי ושיפור הדימוי האישי והמקצועי,לזמינות מיידית למידע רלוונטי ולקשר ישיר בזמן אמת עם תלמידיהם ועם קולגות שלהם במערכת החינוך. סקר שנערך בסיום השנה השלישית אכן הוכיח כי המורים עושים שימוש מבורך במחשבים הניידים בהוראה וברמה האישית. 

 

אורי בן-ארי, נשיא ומייסד קרן אתנה ציין כי "ניתן לראות את השפעת השימוש במחשבים על איכות ההוראה והלימוד בכיתות אשר משתתפות בפרויקט מחשב לכל מורה. אני מברך את ראש העיר על הצטרפות העיר לתכנית ועל ההבנה שלו את החשיבות בהענקת מחשבים ניידים למורים, לפני הכול". 

 

אורי אוהד, ראש עיריית פתח תקווה:  "אני שמח וגאה על הצטרפותנו לפרויקט של קרן אתנה. המהלך ישפר את מעמד המורה והמחנך בפתח תקוה וההתמקצעות בתחומו מול קשר ישיר ופרטני עם כל תלמיד ותלמידה. התלמידים של היום מבלים את רוב שעות הפנאי שלהם מול המחשב והאינטרנט. מדובר בסביבה שעשירה בתכנים ובפוטנציאל אין סופי של אפשרויות להתפתחות מקצועית, אבל גם עלולה להיות מסוכנת בהיעדר הבנה ושליטה וכאן חייב להיכנס לתמונה המחנך. לכן, על המחנכים להוות מודל סמכותי וחינוכי גם במימד חשוב זה." 

 

 

 

בין המשתתפים באירוע נכחו גד דיעי, מ"מ מזכ"ל הסתדרות המורים, אורי בן – ארי, מייסד ונשיא קרן אתנה, רביב צולר, מנכ"ל חברת ביטוח ישיר, רון כהן, מנהל שיווק ומכירות בנק מסד, רמי הופנברג, מנהל מנהל החינוך בעיר פתח תקווה, אסתר אורנבוך, מחמ"דית מחוז תל אביב במשרד החינוך, שלמה ישי, מנכ"ל הקרן לקידום מקצועי ושוש נגר, מפקחת ביה"ס 

לחדשות נוספות

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

התחל עצור
8
29/09/2020
זכאי להגיש תביעה לביטוח לאומי לדמי פגיעה בגין ...
8
29/09/2020
אנו מבקשים להדגיש כי עבודה בקייטנות במהלך חופשת ...
8
24/09/2020
אנחנו מודעים לקשיים ולסכנות ההידבקות ומציפים אותם ...
8
23/09/2020
אני שמחה לבשר לכם כי הגדלנו את תקציב המלגות ואת ...
8
17/09/2020
פנייה דחופה בעניין נוהל החינוך המיוחד מתכונת למידה ...
שלבי חינוך
דלג על שלבי חינוך
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד