121מורים מ- 5 בתי ספר יסודיים בטבריה, קיבלו מחשבים ניידים , במסגרת תכנית "מחשב נייד לכל מורה"
121מורים מ- 5 בתי ספר יסודיים בטבריה, קיבלו מחשבים ניידים , במסגרת תכנית "מחשב נייד לכל מורה"
2/01/2011


121  מורים מ- 5 בתי ספר יסודיים בטבריה, קיבלו מחשבים ניידים וקורסי הדרכה מתקדמים, במסגרת תכנית "מחשב נייד לכל מורה" של קרן אתנה והסתדרות המורים  להעצמת המורים בישראל

והצטרפו ל – 106 מורים מ-4 בתי ספר יסודיים בעיר שכבר נמצאים בתוכנית ונהנים מההצלחה

 

טבריה, הינה הרשות החמישית במחוז צפון שמצטרפת לתכנית. אחרי חלוקות קודמות ב – 26 ערים ובמועצות האזוריות

 

אירוע חלוקת המחשבים התקיים ביום חמישי 30.12.10 באשכול הפיס בעיר טבריה. במעמד: זוהר עובד ראש העיר טבריה,  יוסי וסרמן ,מזכ"ל הסתדרות המורים, אורי בן-ארי, מייסד ונשיא קרן אתנה, נתן חברוני, התורם לתוכנית "מחשב נייד לכל מורה" בעיר טבריה, רון כהן, מנהל שיווק ומכירות , בנק מסד, שלמה ישי מנכ"ל הקרן לקידום מקצועי בהסתדרות המורים, ראלי ראובני, מרכזת השתלמויות "מחשב נייד לכל מורה" במחוז צפון  ונחום נחום  יו"ר סניף הסתדרות המורים בטבריה.

 

אורי בן- ארי, נשיא ומייסד קרן אתנה ציין כי "עד היום, כ-6,000 מורים נהנים ממחשבים ניידים ומקורסי הכשרה מקצועיים. אנו מברכים על החלטת ראש עיריית טבריה, זוהר עובד, להצטרף ל- 160 הישובים שכבר נהנים מהצלחת תוכנית "מחשב נייד לכל מורה" ומחיזוק והעצמת מעמדם של המורים. הכנסת התכנית לטבריה התאפשרה בזכות תרומתו הנדיבה של מר נתן חברוני, איש עסקים אמיד מניו יורק, שאמו נולדה בטבריה, ובבעלותו נמצא יקב צרעה"

 

יוסי וסרמן, מזכ"ל הסתדרות המורים: " המורים הפכו את המחשבים לכלי העבודה הראשון שלהם, שפת העתיד טמונה בטכנולוגיות המתפתחות. המחשב הנייד הוא כלי עזר חיוני והוא הופך את המורה למקצועי יותר, מעודכן יותר, מחובר ומוערך יותר."

לא בכדי נבחרו המורים לשמש חוד החנית במבצע ארצי רחב היקף, הסתדרות המורים לקחה על עצמה ליצור שוויון הזדמנויות לכל ילד ולכל מורה."

  

זוהר עובד, ראש עיריית טבריה: "במסגרת החזון העירוני שלנו "עבר מצמיח עתיד", אנו משקיעים תשומות רבות ומשאבים בהשקעה בסגלי ההוראה ובהשמתם לחינוכאים. אני שמח על הצטרפותה של העיר טבריה לתוכנית "מחשב נייד לכל מורה". אני רואה חשיבות רבה בהעצמת המורים ובחיזוק תשתיות ההוראה הממוחשבות אשר מקדמות אותנו להענקת חינוך מודרני בכפר גלובלי מיטבי וזאת באמצעות המורים שלנו. אני מאמין, כי הוראה מתוקשבת, מקדמת את מערכת החינוך שלנו ומכינה אותה להתמודדות עם מהפיכת המידע אשר כבר באה בשערינו. אני מודה לכל הגופים והגורמים אשר חברו יחדיו ואפשרו  את הענקת המחשבים והתמיכה בתהליך".

  

רון כהן, מנהל שיווק ומכירות בנק מסד: "בנק-מסד, כבנק של המורים, חש אחריות מיוחדת לתרום לקידום מעמדם של המורות והמורים בישראל. אנחנו גאים שבאמצעות חסות זו יזכו עוד מאות מורים להצטייד במחשב אישי נייד ובהשתלמות מקצועית מקיפה שתסייע בשדרוג יכולותיהם המקצועיות".

 

למידע אודות התוכנית לחצו כאן

 

טקס חלוקת המחשבים הניידים למורי טבריה

 

לחדשות נוספות

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

התחל עצור
8
17/09/2020
פנייה דחופה בעניין נוהל החינוך המיוחד מתכונת למידה ...
8
13/09/2020
אנו מתנגדים מכל וכל להחרגת החינוך המיוחד מכלל ...
8
10/09/2020
8
9/09/2020
אבקשכן להקפיד בזמן מחלה להודיע למפקחת הישירה שלכן ...
8
9/09/2020
מידע וטפסים לעובדי הוראה בסיכון פורסם בפורטל
שלבי חינוך
דלג על שלבי חינוך
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד