פורימון לילדי המורים חברי הסתדרות המורים בחווה
פורימון לילדי המורים חברי הסתדרות המורים בחווה
1/03/2010

 

החווה לחינוך חקלאי ולימודי הסביבה באשדוד והסתדרות המורים אירחו ביום שני 1 מרץ 2010 את ציבור המורים וילדיהם כאות הוקרה לפועלם של המורים על עבודתם המסורה ומתוך מטרה לחשוף את עובדי ההוראה וילדיהם לתכנים הנלמדים בנושא אהבת הטבע והסביבה ולפעילויות המתקיימות בחווה.

להפתעת כולם זרחה השמש, לאחר ימים רצופים בהם מזג האוויר היה סוער ולכן הפעילות התקיימה כולה בחוץ. הילדים והמורים הגיעו מחופשים ומי שלא התחפש התאפר בפינת האיפור.

כולם השתתפו בהפעלה מוזיקלית בשילוב משחקי חברה שונים וריקודים, התקיימה תחרות תחפושות. הילדים הזוכים קבלו עציצים מרשימים מהחווה. כל ילד אפה פיתות בטאבון, הכין עציץ בצורת ליצן ורעשן מדלעת נוי. המוזמנים נהנו משתייה חמה חינם ומכיבוד. הייתה היענות רבה של מורים מכל בתי הספר בעיר.
מבי"ס אשכול הגיעו 17 מורים:
מירי ויצמן וצוות בי"ס אשכול: "ישר כח על הפעילות המהנה והמושקעת. תודה רבה על התרומה הייחודית לקהילת המורים באשדוד. כן ירבו פעילויות משותפות מסוג זה!"

מירב אסולין: "נותרו כיום מעט מאוד ריאות ירוקות בעיר. בעידן שבו הבנייה משתלטת על כל שטח פנוי בעיר, חשוב לשמור על מקומות כמו החווה, ואף להשקיע משאבים ולטפח אותו".


 יפרח הלה, בי"ס דביר: " ישר כח על פעילות ענפה, מקורית ומיוחדת בטבע לרגל חג פורים. זוהי הפעם הראשונה שביקרתי בחווה מאז היותי בכיתה ו', שמחתי  לראות עד כמה המקום מקסים. אני מקווה שהעירייה תשכיל לטפח ולפתח את החווה ולא לצמצם את שטחה".

עדנה חקאני: "סוף סוף גם אנו המורים מרגישים שדואגים לציבור העובדים ולבני משפחתם כמו במפעלים הגדולים. היה נפלא. אשמח אם יהיו ימים נוספים כגון זה - גילה קליין זוכה לתשבוחות רבות מציבור עובדי ההוראה "

 

 

לידיעה על הפעילות באשדוד-נט לחצו כאן

 

לתמונות נוספות מהאירוע לחצו כאן.

לחדשות נוספות

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

התחל עצור
8
17/09/2020
פנייה דחופה בעניין נוהל החינוך המיוחד מתכונת למידה ...
8
13/09/2020
אנו מתנגדים מכל וכל להחרגת החינוך המיוחד מכלל ...
8
10/09/2020
8
9/09/2020
אבקשכן להקפיד בזמן מחלה להודיע למפקחת הישירה שלכן ...
8
9/09/2020
מידע וטפסים לעובדי הוראה בסיכון פורסם בפורטל
שלבי חינוך
דלג על שלבי חינוך
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד