הסתדרות המורים משביתה מחר למשך שעה את בתי הספר בראשון לציון כמחאה על אירוע אלימות כלפי מנהלת בית ספר
הסתדרות המורים משביתה מחר למשך שעה את בתי הספר בראשון לציון כמחאה על אירוע אלימות כלפי מנהלת בית ספר
2/11/2009

מחר, יום שלישי ( 03.11.09)- תושבת שעת הלימודים הראשונה
בכיתות א'- יב' בבתי הספר ראשון לציון כמחאה על האלימות המשתוללת במוסדות החינוך 

 

הלימודים, ביום שלישי (3.11.09)  יושבתו לשעה ויחלו בשעה 9:00 בכל בתי הספר בראשון לציון, בכיתות א'- יב' (למעט החינוך המיוחד) השבתה זו באה בעקבות תקיפה חמורה של מנהלת על ידי הורה של תלמידה בבית ספר יסודי נווה חוף  בראשון לציון.

 

התקרית ארעה ביום ה' , (29.10.09) כאשר אב של תלמידה איים על חייה של מנהלת בית הספר באומרו כי ירצח אותה ו"יוציא לה את העיניים" ותוך כדי האיומים המילוליים ניסה האב להרים את שולחן המנהלת במטרה להשליך אותו עליה. במהלך המאבק הצליחה המנהלת להזעיק את המשטרה שהגיעה מיד. בתום האירוע  הגישה מנהלת תלונה כנגד האב המאיים.

 

מחר, יום ג', (03.11.09) בין השעות 8:00- 9:00 יושבתו הלימודים בעיר כולה ( למעט החינוך המיוחד). במהלך ההשבתה יתכנסו המורים בבתי הספר לדיון דחוף בנושא אלימות הורים כלפי עובדי הוראה במערכת החינוך.

 

מזכ"ל הסתדרות המורים, יוסי וסרמן, שב ומזהיר מפני התגברות האלימות בחברה הישראלית בכלל, ונגד התוקפנות והפגיעה היום- יומית והנמשכת במורים בבתי הספר בפרט.

"אנשי ההוראה במערכת החינוך ניצבים חדשות לבקרים חסרי אונים מול התקפות ברוטאליות במסגרת תפקידם. אנו בהסתדרות המורים חוזרים ומתריעים על כך שלעובדי ההוראה אין את הכלים הדרושים להתמודד עם מקרי אלימות מסוג זה. אני נחוש בדעתי לא להקל ראש בתופעה ולא אמנע בעתיד מהחרפת הצעדים במטרה להגן על עובדי הוראה במערכת החינוך בישראל." הוסיף וסרמן.

 

יוסי טוינה, יו"ר סניף הסתדרות המורים בראשון לציון, שם לו למטרה לפעול באופן נחרץ בטיפול במקרי האלימות בבתי הספר. "מאחר ואין זה מקרה ראשון בעיר, אני נאלצים לנקוט באמצעים חריפים , כדי לאפשר לעובדי ההוראה לתפקד כהלכה בבתי הספר. אני קורא למנהלים, הורים ותלמידים לחבור יחד למאבק על מנת להביא סוף למצב בו תלמידים ומורים חשופים מידי יום להתנהגות אלימה".

לחדשות נוספות

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

התחל עצור
8
17/09/2020
פנייה דחופה בעניין נוהל החינוך המיוחד מתכונת למידה ...
8
13/09/2020
אנו מתנגדים מכל וכל להחרגת החינוך המיוחד מכלל ...
8
10/09/2020
8
9/09/2020
אבקשכן להקפיד בזמן מחלה להודיע למפקחת הישירה שלכן ...
8
9/09/2020
מידע וטפסים לעובדי הוראה בסיכון פורסם בפורטל
שלבי חינוך
דלג על שלבי חינוך
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד