תוכנית "מפגשים עם אופק חדש בקבוצות" קורסים לבחירה לגננות

תוכנית "מפגשים עם אופק חדש בקבוצות" קורסים לבחירה לגננות

3/09/2013

  

במימון מלא של הקרן לקידום מקצועי- הסתדרות המורים   

  

במסגרת פרויקט "מפגשים עם אופק חדש" מטעם הקרן לקידום מקצועי- הסתדרות המורים, אנו שמחים להזמין את הגננות לתוכנית העשרה וחוויה ייחודית במספר מסלולים אפשריים לבחירתכן ובמימון מלא של הקרן.   

התוכנית מציעה סדנה המורכבת מסדרה של 3 מפגשים קבוצתיים וחווייתיים בני 3 שעות כ"א בעיר מגורייך, בקבוצות בנות 5-10 גננות באחד מתוך 3 מסלולים לבחירתך. המפגשים יונחו בהנחיית יועצים ומנחים בכירים ומוסמכים מטעם חברת "משכוכית-ייעוץ והדרכה" ויעניקו למשתתפות סל כלים מקצועיים לצד תהליך קבוצתי משמעותי ומעצב.  

  

גננות המעוניינות להשתתף יכולות לבחור אחד מתוך שלושה מסלולים:  

·         "שלושה מפתחות להצלחה": סדנה המורכבת משלושה נושאי ליבה: תקשורת בין אישית, התנהגות אסרטיבית, חזון וחשיבה יצירתית. כול אחד מהנושאים הללו משמש כמפתח להצלחה בעבודתה הרבגונית של הגננת אשר מתבקשת בכול יום להמציא עצמה מחדש, לפתור בעיות בתדירות גבוהה ולהתמודד עם אתגרים רבים. סדנה זו נבנתה בהתאמה לגננות ומעניקה כלים וחוויה נהדרת.  

·         "סדנת פסיפס - מסע אל תוך עצמי": תחנת עצירה להתבוננות פנימית של הגננת - האם אני מצליחה להביא את עצמי לידי ביטוי? האם מטרותיי וחזוני מתממשים בעבודתי החינוכית? בסדנה זו ננסח ונחייה את החזון האישי והחינוכי של המשתתפות בקבוצה, נעמוד על הפערים הקיימים בינו לבין המציאות ונרכוש כלים אפקטיביים וישימים לצמצום הפערים. בסדנה נתור אחר טיבם של קשרים בין אישיים בחמשת ערוצי התקשורת של הגננת: המפקחות, הילדים, הצוות, ההורים ותקשורת תוך אישית ונעצים את איכותן. אופי הסדנה חווייתי ובדינאמיקה אימונית-קבוצתית. (קוצ'ינג) 

 

·         "תפיסת תפקיד הגננת": בסדנה נעסוק באופן בו תופסת הגננת את תפקידה ובמיומנויות ניהול בעבודתה. נעסוק בנושאים מקצועיים כגון: הנעה ומוטיבציה, שיווק עצמי, חזון וערכים, קבלת החלטות וקבלה ונתינת משוב. אופי הסדנה מקצועי ויישומי והוא משלב תרגולים ויישום. 

 

  

אנו רואים במפגשים הקבוצתיים הזדמנות ליצירת אווירה של שיתוף ולמידת עמיתים. הלמידה המשותפת מאפשרת חשיפה לגישות שונות, לכלים ודרכי התמודדות חדשים, תוך הכרות עם הקולגות כחוויה מעצימה ושיתוף בנושאים "מחוזיים" שהינם מהותיים לעבודה ברמה המקצועית. 

 

  

רישום לקבוצת הגננות:  

·         הסדנאות יחלו לאחר תקופת החגים ויתקיימו אחת לשבוע למשך 3 מפגשים בני 3 שעות כ"א. 

 

·         יש להדגיש שמספר המשתתפות בכל קבוצה מוגבל ולכן אנו ממליצים למהר ולהירשם. על הגננת לבחור את המקום, התאריכים ומסלול הסדנאות הרצוי. רישום הגננת בטופס המקוון איננו מהווה אישור הרשמה, אישור סופי יישלח במייל בסוף תקופת הרישום. 

 

  

·         פרטים אודות המסלולים לבחירת הגננת ניתן להוריד בטופס-לינק המצ"ב.  

 

·         רישום לקבוצות ייעשה בצורה מקוונת – לרישום אנא לחצי כאן!   

 

  

אנו מזמינים אתכן לקרוא בעיון את הקבצים המצ"ב ולהירשם בהקדם – מספר המקומות מוגבל.  

  

בברכת שנה טובה,   

שלמה ישי 

מנכ"ל הקרן לקידום מקצועי 

הסתדרות המורים 

 

  מכתב פנייה לגננות
  פירוט מסלולים לגננות
חדשות
דלג על חדשות

חדשות

התחל עצור
8
21/10/2020
ועדת חינוך משותפת
8
15/10/2020
הסדרת העבודה של הסגל האקדמי
8
15/10/2020
ברצוני לעדכן אתכם כי הסתדרות המורים מקיימת ...
8
15/10/2020
קבינט הקורונה קיבל היום החלטה להחזיר את גני הילדים ...
8
14/10/2020
מענה טלפוני 03-6922922 בשעות 15:00-08:00
שלבי חינוך
דלג על שלבי חינוך
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד