גננות ירושלים מצטרפות לפרויקט "מחשב נייד לכל גננת"
גננות ירושלים מצטרפות לפרויקט "מחשב נייד לכל גננת"
28/08/2012

הסתדרות המורים, קרן אתנה, משרד החינוך ובנק מסד עוברים להעצמת הגננות בישראל במסגרת תוכנית "מחשב נייד לכל גננת".

במסגרת התוכנית תקבל כל גננת, שתצטרף לתכנית, מחשב נייד בשילוב עם הדרכה מקצועית של 90 שעות, אשר תקנה לה כלים להעצמתה כגננת מתקדמת, מתוקשבת ובעלת כלים להתמודד עם מהפכת המידע.

 

הגננות בעיר ירושלים המצטרפות לתוכנית "מחשב נייד לכל גננת" מצטרפות ל – 2,050 מורים בעיר ירושלים הנמצאים בתכנית "מחשב נייד לכל מורה" ומצוידים במחשב נייד אישי עם הדרכה מקצועית צמודה.

הכנסת התכנית בעיר ירושלים התאפשרה בזכות תרומת קרן אתנה, תורמיה ושותפיה לתוכנית.

 

 

אירוע חלוקת המחשבים התקיים ביום שני 27.8.12 בנוכחות ניר ברקת,ראש העיר ירושלים,
יוסי וסרמן, מזכ"ל הסתדרות המורים , אורי בן – ארי, מייסד ונשיא קרן אתנה, מוטי סמט סגן המזכ"ל ויו"ר סניף הסתדרות המורים בירושלים, רון כהן, מנהל שיווק- בנק מסד, ד"ר ענת סלע- מפקחת מדע וטכנולוגיה הגיל הרך משרד החינוך,משה טורפז מנהל מנח"י, ירושלים,

דבורה גבעתי, ממונה על גנ"י וסגנית מנהל מנח"י, דלית סהרון, מדריכה ארצית לשימושי מחשב בגנים .סינדי גולדברג- נציגת הגננות בסניף ירושלים ו ציפי גוטנטג נציגת הגננות הדתיות בסניף ירושלים

 

יוסי וסרמן, מזכ"ל הסתדרות המורים: הסתדרות המורים נמצאת על מסלולי הגלישה של אוטוסטראדת המידע. היא משתדלת לצעוד עם הזמן, היא מפתחת "אופק חדש" ופותחת אופקים חדשים ומוכנה להתמודד הן עם אתגרי המדע והן עם מסכי המגע. גם אנחנו מסיקים מסקנות על בסיס ניסיון מצטבר, ובונים את דרכנו נדבך על-גבי נדבך. עתה הגיעה עת הגננות והגנים, ואנו שמחים לצרף אתכן אל המרחב המתוקשב, האינטראקטיבי והאטרקטיבי. זהו בהחלט צעד נוסף בעולם של קידמה, שאי אפשר, וגם לא צריך, לסגת ממנה. אנו משוכנעים שהמחשב הנייד הוא היום אחד מכלי העזר הנצרכים ביותר להעצמת חוויית הלמידה.

 

אורי בן- ארי, נשיא ומייסד קרן אתנה ציין כי "עד היום, מעל ל- 6,700 מורים נהנים ממחשבים ניידים ומקורסי הכשרה מקצועיים. אנו מברכים על החלטת ראש העיר ירושלים ניר ברקת, להצטרף ל- 173 הישובים שכבר נהנים מהצלחת תוכנית "מחשב נייד לכל מורה" ומחיזוק והעצמת מעמדם של המורים."

ניר ברקת ראש העיר ירושלים: "עיריית ירושלים גאה על הצלחת הפרויקט בבתי הספר ועל היותנו הראשונים המטמיעים טכנולוגיות חינוכיות חדישות גם בגיל הרך כפרויקט חלוצי. אין ספק כי הגברת השימוש במחשבים בקרב אנשי החינוך בעיר ככלי הוראה תסייע לקידום מערכת החינוך בעיר ותמקם את ירושלים כעיר מובילה בתחום זה".

 

 

 

 

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

התחל עצור
8
26/10/2020
בקרת תקן ומבחני מיצ"ב לא יתקיימו בשנה"ל ...
8
25/10/2020
בימים האחרונים החלו להיכנס לגנים בקרים מטעם משרד ...
8
21/10/2020
ועדת חינוך משותפת
8
15/10/2020
הסדרת העבודה של הסגל האקדמי
8
15/10/2020
ברצוני לעדכן אתכם כי הסתדרות המורים מקיימת ...
שלבי חינוך
דלג על שלבי חינוך
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד